Merkez Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBodrum Merkez nerededir?
Ege Bölgesi'nde bulunan, Muğla İli'nin batı köşesinde bulunan bir ilçedir. Doğusunda Milas'a sınırı olup; kuzey ve güneyinde Ege Denizi bulunan bir yarımadadır. Bodrum, 689 km'lik alana ve 215 km'lik kıyı uzunluğuna sahiptir.

Bodrum Merkez Pansiyonları Hakkında
Bodrum Merkez pansiyonları, bölgede en çok tercih edilen konaklama seçeneklerindendir. Bodrum'da daha çok gezmeyi amaçlayan tatil severler için bu pansiyonlar rahat bir tatil fırsatı sunmaktadır. Bodrum Merkez pansiyonları daha çok bodrumda yaşayan kişilerin kendi evlerini restore ederek pansiyona dönüştürmesi sonucu oluşmuştur. Bodrum Merkez Pansiyonları fiyat olarak da bütçenize uygun koşullar sunmaktadır.

Bodrum Merkez'e gittiğimde neler yapabilirim?
Sıcak yaz aylarında; eşşsiz kumsalları, beyaz evleri ve hareketli sahilleri ile Bodrum en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Plajlarında güneşlenebilir, su sporları ile gününüzü hareketlendirebilir, her tarafı tarihi ve turistik mekanlarla çevrelenmiş bölgelerinde tarihin tozlu sayfalarını aralayabilir ya da ünü tüm dünyaya yayılmış balıkçı restoranlarında gün batımına karşı içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bodrum Merkez'de gece hayatı var mı?
Bodrum'u sadece gündüzünden ibaret sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz! Bodrum demek, sınırsız eğlence, müzik, dans demek... Her yıl,binlerce yerli ve yabancı turist sadece ünlü gece kulüplerinde sabaha kadar eğlenebilmek için Bodrum'u tercih ediyor! Sabahın ilk ışıklarını gören tatilciler eğlencelerine Bodrum sokaklarında kaldığı yerden devam ediyor... Bodrum, tam anlamıyla gece hayatının merkezi olmuş durumda! Dilediğiniz türde eğlence, canlı müzik, dj performansları, partiler ya da konserler, hepsi ayağınızı altında...

Bodrum Merkez'de gezilmesi gereken tarihi ve turistik yerler nereleridir?
Hiç şüphesiz görmeniz gereken ilk yer; İlçenin merkezinde bulunan Bodrum Kalesi, iki limanı birbirinden ayırır konumdadır. 15.yy'da, Rodos Şövalyeleri tarafından inşa edilen kale,dönem dönem kilise, cami, hamam ve hapishane olarak kullanılmıştır. Kaleden şehri ve denizi izlemek ise paha biçilemez! Kalenin içinde bulunan Su Altı Müzesi, dünyanın en önemli müzelerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Toplamda on binden fazla eseri barındıran müze, sizi tarih yolculuğuna çıkarmak için bekliyor! Etkileyici bir diğer yapı: M.Ö 300'lü yıllarda, Kraliçe Artemısıa'nın ölen eşi Karıa Kralı, Kral Mausolos anısına inşa ettirdiği anıt mezar: Halıkarnas Mozolesi... Dünyanın yedi harikasından birinin ülkemizde bulunmasının haklı gururu ile sizleri beklemekte...

Bodrum Merkez denizi nasıldır?
Bodrum'un denizi soğuk, sahili taşlı olmasına rağmen oldukça temizdir. Ayrıca, Bodrum Kalesi'nin manzarası eşliğinde yüzmekte size ayrı bir keyif verecektir!

Bodrum Merkez'de nerelerde denize girebilirim?
800 metrelik uzunluğa sahip Kumbahçe adı ile bilinen Bodrum Merkez Plajı, mavi bayrak ödülüne sahip bir plajdır. Farklı yerler görmek isterseniz; 2 km uzaklıktaki Gümbet Plajı'na, 4 km uzaklıktaki Palamut Plajı'na, 5 km uzaklıktaki Torba Plajı'na ve Fener Plajı'na, 8 km uzaklıktaki Bitez Plajı'na gidebilirsiniz!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.