Torba Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıTorba nerededir?
Bodrum Merkez'e yakınlığı ile tercih sebebi olan Torba, Bodrum Yarımadası'nın kuzeydoğusunda yer alır ve merkeze 8 km uzaklıkta bulunur. Milas Havalimannı'na ise 32 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Neden Torba'da bir pansiyon,apart ya da butik otel seçmeliyim?
Yeşilliğin içinde yer alıyor olması sebebiyle Torba, Bodrum'un en çok tercih edilen beldelerin başında gelmektedir. Talebin çok olması ile konaklama bakımından zengin alternatifler sunan Torba'da, sahil şeridine sıralanan Torba pansiyonları ve butik oteller daha fazla ilgi görmektedir. Denize sıfır manzarasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet veren Torba pansiyonları, Torba aşıklarının bir numaralı tercihi!

Torba'ya gittiğimde neler yapabilirim?
Yeşilliğin maviyle buluştuğu, çam ağaçlarının berrak deniz ile kaynaştığı, rüzgarı kesen korunaklı konumu ile her zaman sakin bir koya sahip olan Torba, doğa sever tatilciler için bir çok alternatif sunmaktadır. Bodrum'da görebileceğiniz nadir ormanlık alanların burada bulunması, trekking yapmaya elverişli bir ortamı beraberinde getirmiş... En sevilen trekking parkurlarından biri Torba'da bulunmaktadır. Sabahın ilk saatlerinde katılacağınız bu yürüyüşler, zindeliğin yanı sıra ayrı bir huzur ve haz katmakta, yeşilliğin ortasında eşsiz fotoğraf kareleri sunmaktadır! Yapmanız gereken tek şey trekking için gününüzün 3 saatini ayırmak... Zetyinli Limanı'ndan kalkan tekne turlarına katılarak, Didim'e gidebilir, İkiz Adalar'a giderek muhteşem bir sahilde güneşin tadını çıkarabilirsiniz!

Torba denizi nasıldır?
Torba denizi Bodrum'un diğer beldelerine kıyasla sıcaktır. Sıcak ve oldukça berrak olan denizin belki de tek dezavantajı taşlık olması... Ama yinede huzur veren sessizliğinde, sahilde uzanıp kitabınızı okumaya engel değil!

Torba'da nerelerde denize girebilirim?
Torba Beldesi'nin tüm sahil şeridi mavi bayrak ödülüne layık görüldüğü için, yüzmek için ekstra bir yere gitmenize gerek yok! Kalabalık, iğne atsanız yere düşmeyecek bir plaj aramıyorsanız eğer...Torba sahilinden yaklaşık yarım saat kadar yürüdüğünüzde sizi bekleyen, size özel olduğu hissi veren sahillerle karşılaşmanız olası...Dilerseniz Torba ve Türkbükü arasında kalan Cennet Koyu'nu ziyaret edebilir ya da yakınındaki Türkbükü ya da Güvercinlik plajlarını alternatif olarak düşünebilirsiniz...

Torba'da gezilmesi gereken tarihi ve turistik yerler nereleridir?
Torba'nın doğusundaki tepede bulunan 2500 yıllık Bizans Manastırı, iç mekana resmedilen tanrı figürleri ile görülmeye değer! Bodrum Yarımadası'nın en eski halklarından olan Lelegler mimarideki ustalıklarını Torba'da göstermişler ve bu estetik yapılar ve mezarlar günümüze kadar ulaşmıştır.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.