Turgutreis Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıTurgutreis nerededir?
Muğla İli'nin Bodrum İlçesi'ne bağlı Turgutreis; Bodrum'a 18 km, Milas Havaalanı'na 50 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Neden Turgutreis'te bir pansiyon,apart ya da butik otel seçmeliyim?
Oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren Turgutreis pansiyonları, tercih sıralamasında beş yıldızlı lüks otellerinde önüne geçmiş durumda. Yeni yerler ve yeni lezzetler keşfetmek isteyen tatilciler, sadece konaklama için ücret ödemeyi seçiyor, günün geri kalan zamanlarında ise canı nerede olmak ve ne yemek isterse soluğu orda alıyor. Konumu itibari ve diğer koylara yakınlığı ile tercih sebebi olan Turgutreis, klasik Bodrum tarzının yansıtıldığı Pansiyonları ile de yeni keşiflere açık olan tatilcilerin vazgeçilmezi!

Turgutreis'e gittiğimde neler yapabilirim?
Ünlü Türk denizci Amiral Turgut Reis'ten adını alan belde, Bodrum'dan sonra en kalabalık ikinci yer olarak nitelendirilmekte. İkinci Bodrum olarak da bilinen Turgutreis'te gün batımının en güzel manzarasına şahit olabilirsiniz. Mandalina bahçeleri ile ünlü olan beldede sosyal ve kültürel etkinliklere rastlamak mümkün! Yunan adalarına düzenlenen seferlere katılabilir, Turgutreis'in çevresindeki tarihi dokulara kendinizi kaptırabilirsiniz... Sanatçılar Sokağı ve Ressamlar Sokağı'nda sergilenen tezgahları dolaşabilir, marinada yürüyüşe çıkabilir, en taze ve lezzetli balıkları yerinde yiyebilirsiniz! Dalgalı denizinde rüzgar sörfü yapabilir, koylarında keşfe çıkabilirsiniz! Çoluklu çocuklu sakin bir tatil için Turgutreis, biçilmiş bir kaftan...

Turgutreis'de gece hayatı var mı?
Sessizliğin ve gürültünün bir arada yaşandığı Turgutreis'te her zevke hitap edebilecek eğlence mekanlarına rastlamak mümkün. Sessizlik sevenler için sanat evleri, kafeler, spa merkezleri; eğlenceyi ve kalabalığı sevenler için barlar ve gece kulüpleri. Burada her şey tatilcilerin isteklerine cevap verir nitelikte...

Turgutreis'de nerelerde denize girebilirim?
Her yıl binlerce turist, Turgutreis'in ünlü Günbatımı Plajı için gelirken, size başka alternatifler sunmak ne kadar doğru bilemiyoruz ama farklı koylar keşfetmek istediğinizi düşünerek, yakınında yer alan Karaincir ve 8 km uzağınızda bulunan ince kumu, turkuaz rengi denizi ile ünlü Akyarlar Koyu'nu da bir görün isteriz! Önerebileceğimiz bir diğer plaj ise, Kadıkalesi Plajıdır. Temiz denizi ve kum sahili ile tatilcilerin uğrak noktası haline gelmiştir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.