Türkbükü Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis Olanakları


Türkbükü'te seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Türkbükü'ye en yakın tesisler gösteriliyor.

Türkbükü nerededir?
Türkiye'nin en popüler tatil beldelerinden olan Türkbükü, Bodrum Merkez'e 22 km, Milas Havaalanı'na ise 48 km uzaklıktadır.

Türkbükü Pansiyonları Hakkında
Türkbükü'nde konaklama imkanı olarak oteller, pansiyonlar ve butik oteller bulunmaktadır. Türkbükü'nün tarihi kalıntılarını gezmek ve keşfetmek için konaklama yaptığınız tesiste kalmak yerine çıkıp dolaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu gezme ve dolaşma tatili için de en uygun seçenek bir Türkbükü pansiyonunda konaklamak olmalıdır. Türkbükü pansiyonlarında yapacağınız bir tatil de diğer tesislerin sunduğu fiyat açısından, sizin için daha ekonomik olacaktır.

Türkbükü gittiğimde neler yapabilirim?
Türkbükü denilince akla gelen ilk şey, elbette ki tekne yarışları...Tatiliniz, Bodrum'un simgesi haline yarışların tarihlerine denk geldiyse çok şanslısınız! Türkbükü tatiliniz boyunca sanatsal ve kültürel etkinlikleriyle sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Bilmeniz gereken tek ayrıntı, buradaki pahalılık...Bir çok ünlü ve kaliteli işletmelere ev sahipliği yapması nedeniyle popülerliğini ikiye katlayan Türkbükü'ne yaz aylarında ünlü isimlerin de akın etmesi, bu bölgeyi fiyat aralığı ile üst kesimlere hitap eden bir tatil beldesi haline getirmiştir. Cebinizden çok paraların çıkacağının bilincinde olarak gelirseniz buradan mutlu ayrılabilirsiniz!

Türkbükü gece hayatı var mı?
Türkbükü'nde gece hayatının gün ağarınca son bulduğunu söylersek abartmış olmayız! Türkbükün'de yerli ve yabnacı turistleri ağırlayan, eğlencenin tavan yaptığı bir çok mekan bulunmakta...Dilerseniz yakınında bulunan Bodrum Merkez'e gidebilir, eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz!

Türkbükü denizi nasıldır?
Türkbükü'nün sahili ve denizi kumlu, suyu soğuk fakat berraktır.

Türkbükü nerelerde denize girebilirim?
Türkbükü'nün kum ile kaplı mavi bayrak ödülüne sahip, bir halk plajı bulunmakta...Yeni bir alternatif için ise; kumlu bir sahil şeridine sahip olan Türkbükü'nün gönül rahatlığıyla denize girebileceğiniz saklı kalmış güzide koyu; Cennet Koyu masmavi denizi, kumlu ve sakin sahil ortamı ile çoğu kişinin vazgeçilmez durağı! Merkeze çok yakın olmaması ve ulaşımın rahat sağlanamaması nedeni ile kalabalık olmayan sahilinde şezlongunuza uzanarak kitap okumanın zevkine varabilirsiniz...

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.