Güvercinlik Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıGüvercinlik nerededir?
Bodrum'un en doğal, en şirin ve en temiz tatil beldesi olan , Bodrum Merkez'e 20 km mesafede olan Güvercinlik, Milas Havalimanı'na ise 16 km uzaklıktadır.

Güvercinlik Pansiyonları Hakkında
Güvercinlik pansiyonları, konumları itibariyle bölgenin merkezinde konumlanmıştır. Köy yaşantısını halen devam ettirmekte kararlı olan Güvercinlik pansiyonlarını genel olarak o bölgenin yerlisi olan aileler işletmektedir. Konakladığınız bir Güvercinlik pansiyonunda, sabahları sizi balıkçı kasabasının huzur dolu güneşi karşılar ve ardından balıkçı teknelerinin sesi kulağınıza huzur fısıldayan bir ninni gibi gelecektir.

Güvercinlik'e gittiğimde neler yapabilirim?
Karşısında Salih Adası olan Güvercinlik, doğal güzelliği ile meşhur beldelerden biridir. Güvercinlik, windsurf için en uygun yerdir! Yerleşime kapalı araziler barındırdığı için günümüzde doğallığını koruyabilmiş yegane bir koydur. Bodrum'un hareketli sokaklarından kaçmak ya da gürültüden uzaklaşmak istiyorsanız sizi de Güvercinlik'e bekleriz! Bodrum'da bulunan Güvercinlik pansiyonları genelde tek katlı, en fazla iki katlı olup,tüm manzaraya hakim denize sıfır şekilde konumlanmıştır. Sahilin ve tüm beldenin doğallığına gölge düşürecek her şeyden kaçınan Güvercinlik'te ise yapabileceğiniz en iyi şey; sahile sandalyelerinizi atıp manzaraya karşı bir şeyler içmek... Sakinliği ve denizin verdiği huzuru başka nerede bulabilirsiniz, bilemiyoruz! Burası kafa dinlemeye gelenler için adeta bir cennet...

Güvercinlik denizi nasıldır?
Salih Adası'nın yemyeşil manzarası altında, göl kadar berrak, pırıl pırıl bir deniz...Yeşil ve mavinin buluştuğu bu eşsiz koy'un,kumlu sahil şeridi ise çocuklar için tam ideal! Bodrum'un bunaltıcı sıcağından korkup sahilin tadını çıkaramayanlar için Güvercinlik Plajı'nı öneriyoruz...

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.