Gündoğan Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis Olanakları


Gündoğan'da seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Gündoğan'a en yakın tesisler gösteriliyor.

Gündoğan nerededir?
Eski adı Farilya olan ve "Güneşin Doğuşu" anlamına gelen Gündoğan; Bodrum Merkez'e 23 km uzaklıkta, Milas Havaalanına ise 49 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gündoğan Pansiyonları Hakkında
Gündoğan pansiyonları, bölgede tatil yapmak isteyen yerli yabancı turistler için, bölge standartlarından daha düşük fiyatlar ile konaklama yapabilme imkanı sağlamaktadır. Denizden tepeye doğru sıralanan Gündoğan pansiyonları, harika manzaraları ve konforlu konaklama koşulları ile bölgeye tatile gelen tüm seyahat severlerin gönül rahatlığı ile tatil yapmalarını sağlamaktadır.

Gündoğan'a gittiğimde neler yapabilirim?
Gündoğan çok kalabalık olmamakla birlikte çocuklu ailelerin daha fazla tercih ettiği sakin bir beldedir. Gittiğinizde mutlaka, bir sabah erkenden uyanıp gün doğumunu izleyin, uykunuzu feda etmek bu eşsiz manzaraya degecektir! Mandalina, zeytin ağaçları ile çevrili sahilinde doğa yürüyüşleri yapabilir, bölgede bulunan tarihi yapıları ya da kalıntıları ziyaret edebilirsiniz...

Gündoğan'da gece hayatı var mı?
Gece hayatı denilince akla yüksek seste müzikli mekanlar ya da kalabalık canlı sokaklar geldiği için Gündoğan'da gece hayatı var demek doğru olmaz. Gündoğan, şahsına münhasır bir yerdir, kimseyi rahatsız etmeyecek kısık seste müzikli mekanları ve sakin sokaklarıyla bilinmektedir.

Gündoğan'da gezilmesi gereken tarihi ve turistik yerler nereleridir?
Tarihi ve turistik bir çok yeri barındıran Gündoğan'da görmeniz gereken yerlerin başında, ilk yerleşik halk olan Leleglere ait kaya mezarları gelmektedir. Gündoğan Koyu'nun hemen karşısında bulunan Tavşan Adası'nda Doğu Roma Dönemi'ne ait küçük bir kilise bulunmaktadır. Kalkolitik Çağ Dönemi'ne tarihlenen, en az 5 bin yıllık geçmişe sahip olduğu düşünülen Peynir Çiçeği Mağarası ve Elli İki Merdiven Kilisesi, Gündoğan'da görmeniz gereken mutlak güzellikteki yerlerdir! Tekne turları ile 15 dakika gibi kısa bir sürede gidebileceğiniz Apostol Adası'nda, biraz yürümenin ardından ulaşacağınız üç nefli Bizans Kilisesi ve duvarlarındaki freskler görmeye değer!

Gündoğan denizi nasıldır?
Kumlu sahili ve durmadan esen hafif rüzgarı ile çok sıcak havalarda bile asla bunalmazsınız! Rüzgarlı havası sayesinde trekking,sörf ve yelken sporları yapılabilmektedir.

Gündoğan'da nerelerde denize girebilirim?
Bodrum'un en uzun plajlarından biri olan Gündoğan Plajı, temiz denizi ve kumsalı ile dikkat çeker. Yakınında bulunan Fener Plajı ise ikinci durağınız olabilir. Temiz denizi ve kumsalı ile tanışınca kendinizi şanslı hissedeceksiniz!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.