Ortakent Yahşi Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis Olanakları


Ortakent Yahşi̇'de seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Ortakent Yahşi̇'ye en yakın tesisler gösteriliyor.

Ortakent Yahşi nerededir?
Eski adı Müskebi olarak bilinen, Bodrum Merkez'e oldukça yakın olan Ortakent, merkeze sadece 11 km uzaklıkta bulunuyor. Merkez ve Ortakent arası tahmini varış süreniz 17 dakikayı geçmeyecektir.

Ortakent Yahşi Pansiyonları Hakkında
Ortakent Yahşi Pansiyonları, diğer lüks tesisler ile birlikte sahil şeridinde yer almaktadır. Uzun süreli konaklama tercihlerinizi Ortakent Yahşi Pansiyonlarında yapabilirsiniz. Son dönemde Ortakent Yahşi bölgesinde lüks otellerden çok pansiyon ve apart ağırlıklı tesisler açılmıştır. Ortakent Yahşi pansiyonları yaz aylarında sürekli açıktır fakat kış mevsiminde çoğunlukla kapalı durumdadır. Ortakent Yahşi bölgesinde bir tatil istiyorsanız, kararınızı erkenden verip yerinizi hemen ayırtmanız gerekmektedir zira bölge yaz aylarında oldukça popülerdir ve pansiyonlarda yer bulması oldukça zora girmektedir.

Ortakent Yahşi'ye gittiğimde neler yapabilirim?
Ortakent'e geldiğinizde eski rum evleri olarak bilinen Apranga'ları, Rahip Episkopi'ye ithafen inşa edilmiş tarihi kiliseyi ve Osmanlı kulelerini ziyaret edebilirsiniz. Ortakent'in meşhur sokaklarında yürüyüş yapabilir, arnavut kaldırımlı sokaklarında dolaşabilir, buram buram Bodrum kokan fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Günübirlik turlara katılarak, tam karşıda yer alan Çelebi Adası'nı ve bir çok ada ya da koyları keşfedebilir, sanat evlerini, antikacı dükkanlarını ve alışveriş merkezlerini gezebilirsiniz.

Ortakent Yahşi'de gece hayatı var mı?
Ortakent'in gece hayatı eğlenceyi dozunda bırakmak düşüncesinde olan kişiler için makuldur. Burada sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceğiniz barlar bulmak zor çünkü barların çoğu gece 02:00'de kapanmakta... Ortakent, sessizliğin ve huzurun yeri olarak bilinir sizde bu kadarıyla yetinebilirseniz buradan mutlu ayrılabilirsiniz!

Ortakent Yahşi denizi nasıldır?
Ortakent'in denizi bir akvaryum kadar berrak ve dalgasız olduğu için en temiz denizlerden biri olarak gösterilmektedir. Kumlu ve sığ bir denize sahip olan Ortakent'te yüzmek insana bambaşka bir haz veriyor! Soğuk denizleri sevenler için biçilmiş bir kaftan!

Ortakent Yahşi'de nerelerde denize girebilirim?
Sağında Yahşi Koyu, solunda Bağla Koyu bulunan, Ortakent'in develeriyle meşhur plajı Camel Beach'te denize girenler birdaha başka yer aramıyor! Asıl adı Kargı Koyu olan Camel Beach'in hem kumsalı hem de denizi incecik kumdan oluşmaktadır ve uzun kumsalında yatan develeri ile ilgi odağı haline gelmiştir. Sahili pansiyonlar ve oteller kaplamış olsa da şezlonglar ve şemsiyeler ücretsiz!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.