Yalıçiftlik Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıYalıçiftlik nerededir?
Bodrum Merkez'e 7 km uzaklıkta bulunan Yalıçiftlik, Milas Havaalanı'na ise 34 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Yalıçiftlik denizi nasıldır?
Bodrum'un en güzel denizini barındıran Yalıçiftlik'in denizi rüzgarına rağmen dalgasız ve oldukça temiz... Plajı yarı kum, yarı taşlık olan Yalıçiftlik, soğuk bir denize sahiptir.

Yalıçiftlik'de nerelerde denize girebilirim?
Yalıçiftlik'e 5 dakika uzaklıkta bulunan Kızılağaç Plajı, herkes tarafından keşfedilmemiş pırıl pırıl denizi ile Bodrum'da hem kafa dinleyip hem temizliğinden şüphe duymadan yüzebileceğiniz nadir plajlardan... Kızılağaç'ın az ilerisinde bulunan Geren Koyu ise uçsuz bucaksız tertemiz sahili ile keşfetmek için geç kalmamanız gereken yerlerden... Ve son olarak görmeniz konusunda ısrarcı olduğumuz müthiş Kargıcak Koyu... Uzun ve zor bir yoldan geçtikten sonra ulaştığınız sadece deniz ve kumsal ile başbaşa kaldığınız kaçış noktanız! Tesis ve restoranların bulunmadığı koy kendinizi dinleyebileceğiniz biçilmiş bir kaftan...

Yalıçiftlik'e gittiğimde neler yapabilirim?
Keşfe çıkacağınız 8 koyu barındıran Yalıçiftlik'te tekne turlarına katılabilir, koyların yamaçlarına bulunan yürüyüş parkurlarında tura çıkabilirsiniz.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.