Ören Burhaniye Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıDiğer Tesisler


Balıkesir Burhaniye'nin deniz kenarında sımsıcak tatil bölgesi Ören..
Türkiye'de Ören birdez fazla şehirde olduğu için bu bölgeye Burhaniye Ören olarak anılması gerekir.
Sapsarı kumları ile meşhur plajının yanısıra dizilmiş 4 farklı mahalleden oluşur Ören.

  • Öğretmenler Mahallesi
  • İskele Mahallesi
  • Orjan
  • Bahçelievler

Özellikle Öğretmenler mahallesi tam bir pansiyon bölgesidir. Meşhur Ören Plajı yanısıra dizilen pansiyonlar birçok tatil bölgesine göre çok uygun fiyatlıdır.

Ören'de yaklaşık 80 kadar konaklama tesisi vardır ve bunları % 70'inden fazlası Apart ve pansiyonlardan oluşmaktadır.

Pansiyonlar genelde 2-3 katlı büyük villaların tadilat edilerek konaklama tesisine çevrilmesi ile oluşmuştur. Denize dik oluşturulan hemen hemen her sokakta en az 2-3 pansiyon bulunur.

Burhaniye’nin mavi bayraklı plajı Ören, ödüllü bir kumsalla beraber ekonomik pansiyonlar var.. Sahil kısmında yoğunlaşan Ören pansiyonları ve Ören otelleri arasında havuzlu alternatifler de mevcut. Ören’de konaklama türü olarak oda kahvaltı ve yarım pansiyon hizmetleri hakim.

Pansiyon fiyatları kaçtan liradan başlar

Her tatil bölgesinde olduğu gibi pansiyon fiyatları konaklamak istenen tarihe ve pansiyon kalitesine göre değiştir. Pansiyon.net te yayınlanan telefon numaları ile tesislere " pansiyon fiyatı kaç lira " diyerek sorabiliriniz.  Doğrudan Pansiyon sahibi ile yapacağınız görüşme ile acenta komisyonu ödemeden birçok tatil sitesine göre daha uzuz yer ayırtabilirsiniz. 

Burhaniye Ören'de nerede kalınır

Bir tatilcinin pansiyon seçimi tatil amacına göre değişir. Pansiyonun fiyatı, denize mesafesi, merkeze mesafesi, sosyal hayata mesafesi ve tabiki işletme kalitesi. işte sizlere bu tercihlere göre Pansiyon tavsiyelerimiz

Ören Pansiyon Tavsiye

Ören'de sığ ve incekumlu denizde tatil yapmak ve tatil süresince her gün denize girmek istiyorsanız, denize sıfır bir ya da çok yakın pansiyon seçmelisiniz.. Deniz odaklı pansiyon için Öğretmenler mahallesi pansiyonlarını tavsiye ederiz. 

Sabaha kadar süren eğlenceye katılmak ve sabahlamak istiyorsanız, mutlaka Ören Merkez'de ara sokaklarda tek katlı pansiyonları tercih edin.

Hayır bunlar önemli değil, ben temiz ve kaliteli bir pansiyonda kalmak istiyorum diyorsanız, bölge tercihinden çok Pansiyon.net pansiyon resimlerinden otel kalitesini, telefonla iletişim kurarak işletmeci kalitesini, ve daha önce tatil deneyimi yaşayanların yorumlarından yararlanarak otel puanuna göz atmalısınız .

Ören Pansiyon Yorumları

Genelde ucuz pansiyonların yer aldığı bölge, birçok bölgeye göre tesis kalitesi açısından düşük sayılır. 

 

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.