Yalıçiftlik Bölgesi Hakkında

Yalıçiftlik, Bodrum merkeze 15 km uzaklıkta Gökova Körfezi kıyılarında yer alan 8 adet mavi bayrak ödülü almış plaja sahip, sessiz sakin doğası ile ziyaretçilerine oldukça doyurucu bir tatil zevki sunmaktadır. Yalıçiftlik, son dönemlerde Bodrum’da yer alan diğer bölgeler gibi yeni bir çok misafiri ağırlamaktadır.

Yalıçiftlik, özellikle denizin temizliği ve güzelliği ile adından her geçen gün biraz daha söz ettirmektedir. Mavinin her tonunu Yalıçiftlik’de görmeniz mümkün. Deniz suyu, bölgedeki diğer denize girilen yerlere göre biraz soğuk fakat cam gibi berrak olması sayesinde, balıklar ile birlikte yüzerken yazın sıcaklığını üzerinizden atabiliyorsunuz.

Yalıçiftlikte tatil yapacaksanız eğer tatiliniz süresince tekne turlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Yalıçiftlikten gün batımını da izlemek yine bu bölgede tatil yapmak isteyen yerli yabancı turistlerin mutlaka deneyimlemesi gereken faaliyetlerdendir.

Gece hayatı olarak pek etkin olmasa da, Bodrum’a yakın olması sebebiyle gece eğlenmeye çıkacak tatil severler için pek bir eksiklik yaratmamaktadır.

Yalıçiftlik pansiyon olarak az sayıda tesis ile hizmet etmesine rağmen bulunan küçük şirin pansiyonlar sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmişlerdir. Yalıçiftlik’de büyük tesislerin yanı sıra, pansiyon ve butik otel gibi küçük ölçekli tesisler de yer almaktadır. Genel olarak oda kahvaltı olarak hizmet veren bu tesisler Yalıçiftlik tatilinizde hiçbir sorun yaşamadan denizin ve doğanın tadını çıkartmanız için sizleri ağırlamaktan zevk duyacaklardır.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.