Avşa Adası Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıDiğer Tesisler


Avşa Adası Pansiyon

Avşa Adası, tatilcilerin son yıllarda en büyük gözde yörelerinden biri haline gelmiştir. Öyle ki yaz döneminde aşırı artan turist sayısından dolayı deniz suyunu arıtarak tatlı su elde etme projesi de ilk defa Avşa Adası'nda uygulamaya konulmuştur. Avşa, Marmara Denizi'ndeki şirin bir adadır. Adaya feribotlar ve deniz otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Avşa adası pansiyon seçimi yaparken de çok sayıda seçenek arasından tercih yapılmak durumunda kalınacağından detaylı bir araştırma ve inceleme yapıldıktan sonra karar vermekte fayda vardır.

Pansiyon Tipleri Nelerdir?

Pansiyon tipleri otelin konseptine ve öğün politikasına göre farklı isimler alır. Bunlar butik pansiyon, apart pansiyon, resort pansiyon gibi isimlerdir. Butik pansiyon az sayıda odaya sahip, sakin, nezih ve misafirlerini rahat ettirmeyi amaç edinmiş otel yönetimlerini barındıran otellere verilen genel isimdir. Apart pansiyon ise kısaca günlük veya tatilin geçirilmesi planlanan süre zarfı içinde kiralanan apartman dairesi olarak ifade edilebilir. Resort oteller yüz ölçümü bakımından daha geniş bir alana sahiptirler. Bu tip otellerde genel olarak havuz, özel plaj, su parkı, barlar, lokantalar, masaj hizmeti, sauna ve hamam gibi geniş imkanlar yer alır. Öğünlerine göre pansiyonlar ise tam pansiyon, yarım pansiyon, oda kahvaltı ve sadece da gibi isimlerle anılırlar. Avşa adası pansiyon tipleri arasında en avantajlı olan oda kahvaltı pansiyondur. Oda kahvaltı, adı üstünde konaklama fiyatına kahvaltının da dahil olduğu pansiyon tipidir. Yarım pansiyon kahvaltıya ek olarak akşam yemeğini, tam pansiyon ise yarım pansiyona ek olarak öğle yemeğini içerir.

Rezervasyon Nereden Yapılabilir?

Rezervasyon yapmak için internet üzerinde Avşa adası pansiyon seçenekleri yer alır. Bu amaç için kurulmuş pek çok rezervasyon sitesi ve acente vardır. Bu siteler ziyaret edilerek fiyat kıyaslaması yapılabilir ve böylelikle en uygun fiyat ile rezervasyon yapma imkanı elde edilmiş olur. Aynı zamanda otellerin isimleri öğrenildikten sonra internet üzerinden telefon numaralarına erişilerek de rezervasyon sağlanması mümkündür. Ancak Türkiye'deki bazı oteller rezervasyon alırken acente rezervasyonlarına öncelik vermektedir. Uygun görülen otelin bu şekilde bir politikası bulunup bulunmadığı kontrol edilmelidir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.