Avşa Adası Apart Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıDiğer Tesisler


Avşa Adası'nda Pansiyon Tercihi Yapmak

Avşa Adası, gerekse hafta sonları gerekse izin döneminde tatili geçirmek için oldukça şirin bir tatil beldesi olarak son zamanlarda popülerliğini artırmıştır. Ağırlıklı olarak yerli tatilciler tarafından rağbet gören ada, pek çok otelin açılmasıyla adeta bir turizm cenneti haline gelmiş ve adadaki en kazançlı ekonomik faaliyet turizm olmuştur. Bu otel tipleri oldukça çeşitlidir. Avşa Adası apart pansiyonlar ve butik oteller başta olmak üzere çok sayıda konaklama tesisine ev sahipliği yapar ve bu tesislerin birçoğu havuza da sahiptir. Tesis seçimi yapılırken merkeze yakın olmasına ve temiz, güvenilir bir yer olmasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde büyük umutlarla gelinen tatilden tam anlamıyla bir hayal kırıklığı ile dönülmesi söz konusu olabilir.

Pansiyon Tipleri Ne Anlama Gelir?

Her otel aynı konsepte veya aynı yüzölçümüne sahip değildir. Farklı farklı misafir gruplarına hitap eden ve farklı konseptlerde hizmet veren çok sayıda tesis Avşa Adası'nda konumlanmıştır. Bunlardan bazıları butik pansiyonlar, apart pansiyonlar, oda kahvaltı pansiyonlar ve havuzlu pansiyonlardır. Butik pansiyon, az sayıda odaya sahip ve genel olarak lüks konsepte uygun olarak dizayn edilmiş otelleri ifade eder. Apart pansiyon ise ev ortamına sahip otellerdir. Hatta Avşa Adası apart pansiyonlar kısa süreli kiralanan ev olarak da tanımlanırsa bu tanım yanlış olmaz. Ayrıca bazı apart pansiyonlarda lokanta ve buna benzer hizmetler yer alırken bazı apart pansiyonlar ise sıradan bir apartmandan tamamıyla farksızdır. Ancak hemen hemen her apart pansiyonda günlük kat hizmetleri mevcuttur ve banyo buklet malzemeleri, temiz havlu, temiz çarşaf fiyata dahildir.

Rezervasyon Nasıl Yapılırsa Daha Uygun Fiyata Gelir?

Rezervasyonun ne şekilde daha uygun fiyata mal olacağı değişkenlik gösteren bir husustur. Kimi oteller en uygun fiyatı herhangi bir acente veya rezervasyon sitesine komisyon ödememek amacıyla kendisi sunarken, kimi otellerin kendi fiyatları oldukça yüksektir. Bu sebepten ötürü Avşa Adası apart pansiyonlar arasında fiyat kıyaslaması yapılırken hem internetten araştırmak ve acentelerden fiyat bilgisi almak, hem de otele doğrudan telefon ederek oda fiyatlarını sormak en uygun fiyata rezervasyon yapmak için yardımcı olacaktır.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.