Bozcaada Apart Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi
Konaklama Tipi
Tesis Olanakları

Bozcaada'da seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Bozcaada'ya en yakın tesisler gösteriliyor.

Sakin Bir Tatil İçin Bozcaada

Çanakkale ilimizin ilçelerinden olan ve Egenin incisi Bozcaada ülkemizin en büyük üçüncü adası olma özelliğini taşıyor. İklim olarak Akdeniz iklimi etkisi altında olduğu için nem düşük ve oksijen boldur. Konaklama yerleri olarak ada sakinlerinin işlettiği Bozcaada apart pansiyonlar mevcuttur. Bu apart pansiyonlar her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Otelden çok apart pansiyon ve tek katlı pansiyonlardan oluştuğu için Bozcaada binalardan çok yeşillik ve harika plajları ile gidenlere çok harika bir tatil imkanı sunuyor. Adada 2500 misafir ağırlama kapasitesine sahip konaklama yeri olup, özellikle temmuz ve ağustos aylarında çok yoğun bir dönem olduğu için önceden rezervasyon yaptırarak gitmek daha uygun oluyor.

Bozcaada Apart Pansiyon Hizmetleri

Eski Rum evlerinin daha sonraları gerekli tadilatlarının yapılması ve restore edilmesi ile Bozcaada apart pansiyonlar açısından oldukça zengin bir tatil adamızdır. Özellikle apart pansiyonlar sanki bir otel odası kıvamında dizayn edilmiş ve bir otelin sunduğu tüm imkanların yanı sıra bahçeli oluşları da giden misafirleri oldukça etkiler. Özellikle çocuklu tatilciler için bahçeli oluşu çok cazip geliyor. Geniş çardakları, çim alanları ve odalarda banyo, klima, buzdolabı, giysi dolabı, uydu tv, ücretsiz temizlik malzemeleri, havlu ve yedek nevresim takımları vardır. Hemen her apart deniz manzaralı olup, özellikle geceleri teras keyifleri çok zevklidir.

Bozcaada Apart Pansiyon Fiyatları

Bozcaada apart pansiyonlar fiyatları çok yüksek olmamakla beraber oda özelliklerine göre fiyatları değişebiliyor. Örneğin balkonlu oda tercihi yada deniz veya ada manzaralı oda tercihi, yatak sayısına göre fiyatları değişebiliyor. Fakat her şekilde de bir otel odasından ve diğer tatil beldelerimizden çok daha uygun fiyatlar ile karşılaşacağınız kesindir. Tatilciler ödemelerini ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödeyebiliyorlar.

Bozcaada' ya Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bozcaada'ya ulaşmak isteyen tatilciler eğer İstanbul' dan geliyorlarsa Çanakkale boğazını geçmek için, Gelibolu-Çardak, Gelibolu-Lapseki, Eceabat-Çanakkale, Kilitbahir-Çanakkale üzerinden 5 ve 30 dakika arasında Çanakkale'ye ulaşmak mümkün oluyor. Daha sonra ise 50 dakika gibi bir sürede Geyikli yükyerinden feribot ile adaya ulaşılıyor. İzmir üzerinden gelen yolcular ise Çanakkale'ye gitmeden, iskeleye ulaşabilirler. Ayrıca Çanakkale'ye diğer illerimizden uçak ve otobüs yolculuğu ile ulaşılabiliyor. Daha sonrasında adaya feribotlar ile geçiş sağlanıyor.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.