Gökçeada Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıDiğer Tesisler


Huzurlu Bir Tatil ve Gün Batımı Seyretmek İçin Gökçeada

Çanakkale ilimizin ilçesi olan ve ada konumunda ki Gökçeada ülkemizde güneşin en son battığı yer olarak tanımlanır. Gökçeada ilçesi bir ada tatil beldesi olduğundan dört tarafı pansiyon ve plajlardan oluşuyor. Adanın her yerinden denize girme imkanı bulunduğu gibi bazı pansiyonlar Belediyelerden plaj alanı kiralayarak kumsal temizliğini yaparak misafirlerine özel plaj imkanı da sunuyorlar. Gökçeada pansiyon seçenekleri arasında denize sıfır olanlar tercih edilebileceği gibi özel plajı olan pansiyonlar da tercih edilebilir.

Gökçeada Pansiyonları

Ülkemizin yeni tatil beldelerinden olmasından dolayı Gökçeada el değmemiş yeşillikleri ve bölgeleri olup, huzur ve sakinlik arayanlar için burada bulunan pansiyonlar tercih edilebilir. Pansiyon odalarında klima, duş ve diğer ihtiyaçların karşılanabileceği tüm malzemeler mevcuttur. Ayrıca bazı pansiyonlarda özel havuz seçenekleri de mevcuttur. Gökçeada pansiyon genel olarak denize sıfır olduğu gibi bol yeşillikler içinde bahçeli alanlar üzerindedir. Ada ilçe olduğu için denizi çok berrak akvaryum temizliğindedir.

Gökçeada Pansiyon Fiyatları

Ülkemizde ki tatil yerlerinde konaklama hizmetlerinden yararlanmak için yüksek bedeller ödendiğini biliyoruz. Ancak Gökçeada pansiyon fiyatları olsun diğer ihtiyaçlar için alışveriş yaparken ada olmasına ve nakliye masrafları olmasına rağmen, fiyatların oldukça makul olduğunu görebilirsiniz. Pansiyon fiyatları sadece oda olarak düşünüldüğünde çok makul olup, yarım yada tam pansiyon seçiminde biraz daha farklı fiyat ile karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca pansiyonların çevresinde bulunan birçok mekanlarda ucuza yemek yeme fırsatı bulunabiliyor. Gökçeada pansiyon ödemeleri ise nakit yapılabileceği gibi kredi kartı ile de ödeme yapılabiliyor.

Gökçeada'ya Ulaşım

Tatil yapmak için sakinliği ve dinlenmeyi isteyenlerin tercih ettikleri mis gibi rüzgarla birlikte gelen mis gibi kekik kokusu olan Gökçeada'ya gitmek için öncelikle Çanakkale'ye ulaşmak gerekiyor. Çanakkale' den Gestaş feribot hizmetleri ile 1 saat gibi bir sürede adaya ulaşmak imkanınız var. Gökçeada gezisinde yapılacak tek şey sadece denize girmek ve dinlenmek değildir. Gökçeada pansiyon bulunan bölgelerinin çok yakınında tuz gölü vardır ve bu gölün tabanında ki çamurda şifa arayan insanlar çamur banyosu yaparlar yada ağrıyan yerlerine bu çamurdan sürerler.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.