Gökçeada Apart Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi


Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıDiğer Tesisler


Gökçeada Tatilinde Pansiyon Tercihi

Gökçeada, Çanakkale iline bağlıdır. Kuzey Ege adalarından biri olan Gökçeada, küçük bir havaalanına da sahiptir. Bir zamanlar iç hat uçuşları için kullanılan ve İstanbul ile Ankara'dan direkt uçuşlar düzenlenen bu havaalanı son zamanlarda pek faal değildir. Adanın turistik potansiyeli günden güne artma eğilimindedir.

Gökçeada'da izlenen mükemmel ötesi gün batımı ile sörf etkinlikleri bu turistik potansiyelin neden arttığını açıklamaya gerek kalmadan gözler önüne serer. Aynı zamanda adadaki turist potansiyelinin önemli bir kısmını yerli tatilciler oluşturur ve adaya günübirlik turist akınları da hayli yaygındır. Adada son yıllarda hizmete giren konaklama tesisleri ülke ve bölge turizmi açısından oldukça umut vericidir. Gökçeada apart pansiyonlar ve butik oteller ile adeta bir turizm kenti haline gelmiştir.

Otel Konseptleri Ne Anlama Gelir?

Oteller kendi aralarında gruplara ayrılır. Bunlardan bazılar; butik otel, resort otel ve apart oteldir. Butik otel, az sayıda odaya sahip ve müşterilerine kendilerini evlerinde gibi hissettirme amacı güden otellerdir. Resort oteller ise geniş bir alana sahip, çok sayıda imkan ve tesisin yer aldığı tatil köyleridir.

Apart otelle ise kat hizmetleri bulunan günlük kiralık daireler şeklinde özetlenirse yanlış olmaz. Gökçeada apart pansiyonlar en sık tercih edilen pansiyon tiplerinden biridir zira kalabalık tatilci grupları için apart pansiyonlar misafir kapasitelerinden kaynaklı oldukça mantıklı bir seçimdir. Bunun yanında apart pansiyonlarda her odada mutfak ve çamaşır makinesi bulunduğundan dolayı evde yapılabilen çoğu iş apart pansiyonlarda da yapılabilmekte, böylelikle apart pansiyonlar ev konforunu aratmamaktadır.

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Rezervasyon yapmak için gelişen teknolojinin de etkisiyle çok sayıda imkan bulunur. İnternette otellerin kendileri adına satış yapmasına yetki verdikleri çok sayıda otel rezervasyon sitesi bulunur. Gökçeada apart pansiyonlar da bu sitelerde çok sayıda mevcuttur. Hatta bu siteler arasında en uygun fiyatı sunan siteyi bulmak amaçlı fiyat kıyaslaması yapan web siteleri de mevcuttur. Buna ek olarak turizm acenteleri de Gökçeada'daki otel ve pansiyonlar için satış işlemlerini gerçekleştirir. Ancak rezervasyon acenteden yapılmaya karar verilmişse kurumsal bir acente olmasına özen gösterilmelidir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.