Torba Havuzlu Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
TORBA HAVUZLU PANSİYONLAR

Her yıl giderek artan yerli ve yabancı müşteri profili ile Bodrum'un sokaklarını dolduran tatil severler rotalarını, son yıllarda ünlenen 8 km uzaklıkta bulunan Torba'ya çeviriyor!

Kalabalığın giderek arttığı Torba, mavi bayraklı plajlarıyla her yıl binlerce konuğuna ev sahipliği yapıyor. Zaman zaman sorun olan bu kalabalık, kendini en çokta boş şemsiye ve boş şezlong ararken hissettiriyor... Tam da bu noktada Torba havuzlu pansiyonlar imdadınıza yetişiyor! 

Çocuklu ailelerin ilk tercihi olan Torba havuzlu pansiyonlar ile sizin ve çocuklarınızın rahat edeceği bir sahil aramanıza da gerek kalmıyor! Tüm anneleri plaj çantası hazırlama derdinden kurtaran Torba havuzlu pansiyonlar, tek bir havluyla koca bir günü geçirmenin rahatlığını sunuyor!

Günün yarısını temiz ve sakin bir plajda yer arayarak geçirmek istemeyen ya da plajlara abartılı giriş ücretleri ödemek istemeyen tatil severler soluğu Torba havuzlu pansiyonlarda alıyor!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.