Gümbet Muhafazakar Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBelirtilen filtrelemeye uygun tesis bulunamadı.
Filtreleme tercihlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyiniz.
GÜMBET MUHAFAZAKAR PANSİYONLAR

İslami inanç ve kültürüne göre tatil yapma imkanı sunan Gümbet muhafazakar pansiyonlar, Bodrum’un tüm güzelliklerinden sizi mahrum etmeyecek şekilde düşünülerek tasarlanmıştır.

Denizi ve havası ile tatilcilerin vazgeçilmezi olan Gümbet’te rahat edecekleri şekilde tatil yapma imkanı bulamayan muhafazakar aileler için hazırlanan Gümbet muhafazakar pansiyonlar, bay ve bayanlara rahat edebilecekleri ayrı alanlar sunmaktadır.

Kadınlar ve erkekler için özel olarak ayrılmış havuzlarda ya da plajlarda rahatlıkla güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Dinlenebileceğiniz, konfor ve tüm hizmetlerin sunulduğu, Gümbet muhafazakar pansiyonlarda mescit bulunmakta…

Ayrı havuz ve plajların yanı sıra yiyecek hizmetinde de Gümbet muhafazakar pansiyonlar titiz davranmakta ve helal tatil yapmanızı sağlamaktadır.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.