Gümbet Havuzlu Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
GÜMBET HAVUZLU PANSİYONLAR

Popülerliği ile Bodrum’un önüne geçen Gümbet,'in ünü her yıl binlerce turisti beraberinde getiriyor ve yaz tatilini burada geçirmek isteyen yerli ve yabancı turistler plajları da doldurmuş oluyor.

Sabahın erken saatlerinde gelemediğiniz takdirde yer bulmanızın söz konusu bile olmadığı Gümbet plajlarında, sizin için çözüm noktası oluşturacak tek şey Gümbet havuzlu pansiyonlar!

Yer kapma tasası sizi sarmadan, giriş ücreti ödemeden, yiyip içmenin zorunlu olmadığı bir havuz kenarında yeriniz hazır bulunuyor… Birde çocuklu bir aileyseniz, bir sürü eşya taşıyarak sizin ve çocuklarınızın rahat edeceği bir sahil aramanıza da gerek kalmıyor! Hiçbir teferruata gerek kalmadan odanızın penceresinden gördüğünüz masmavi havuzunuza girebilir, çocuklarınız yüzerken siz şezlongunuzda uzanarak kitap keyfi yapabilirsiniz… Gümbet havuzlu pansiyonlar ile vaktinizi nereye gideceğinizi düşünerek ya da saatlerce hazırlık yaparak harcamamış olacaksınız.

Gümbet havuzlu pansiyonlar, böylece kafanızda soru işareti oluşturan şezlong ve şemsiye sorununu çözmüş oluyor!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.