Gümbet Denize Sıfır Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBelirtilen filtrelemeye uygun tesis bulunamadı.
Filtreleme tercihlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyiniz.
GÜMBET DENİZE SIFIR PANSİYONLAR

Bodrum Merkez’e 3 km mesafede olan, ışıl ışıl sokaklarıyla eğlencenin merkezi haline gelen Gümbet, sahil şeridini dolduran pansiyonları ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Gece eğlence, gündüz sahil manzarası isteyen tatilciler düşünülerek Gümbet denize sıfır pansiyonların hizmet kalitesi daha fazla arttırılmış, Ege’nin doğal meyve ve sebzeleriyle donatılan kahvaltı masaları müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir.

Gümbet denize sıfır pansiyonlarında, vakit kaybetmeden günün tadını çıkarmaya başlayabilir, deniz manzarası eşliğinde kahvaltınızı edebilir ya da pansiyonunuzun şezlonglarında temiz plajın tadını çıkararak güneşlenebilirsiniz! Gümbet denize sıfır pansiyonlarının avantajı, işletmenin kendi şemsiye ve şezlonglarına ayırdığı bir plajının bulunması… Böylece temiz bir plajda denize girmek isteyen tatilcilerin cebinden şezlong kiralama ya da plaja giriş ücreti gibi masraflar çıkmamış oluyor. Yaz aylarının en kalabalık dönemlerinde başınızı ağrıtacak olan bu sorunlar, denize sıfır bir pansiyonda konaklama ile kendiliğinden çözülmüş oluyor!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.