Gümbet Apart Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi
Konaklama Tipi
Tesis Olanakları


GÜMBET APART PANSİYON

Bodrum’un en kalabalık beldelerinden olan Gümbet, her yıl yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlamaktadır. Yoğun geçen yaz sezonunda nüfusun üçe dörde katlandığı Gümbet'te konaklama talebinin fazla olması üzerine, her yaz birçok tesis açılarak aramıza katılmakta…

Yerli ve yabancı turistlerin tercih ettikleri tesisler sıralamasında birincilik Gümbet apart pansiyonlarına veriliyor!

Gümbet apart pansiyonlarının merkezde ya da merkeze yakın yer alması, apart pansiyonlara duyulan ilgiyi daha da arttırıyor… Tüm dünyada merak konusu haline gelmiş, çoğu yabancı turistin ülkemize gelme sebeplerinden biri olan Barlar Sokağı’na yakın oluşu ve denize uzaklığı yürüme mesafesinde olan Gümbet apart pansiyonlarında yer bulmak eskisi kadar kolay olmuyor… Eşyalı bir mutfağa sahip, kişi sayısına ya da oda sayısına göre değişen büyüklükteki Gümbet apart pansiyonları sezon başlamadan dolmuş oluyor. Tatilinize az bir süre kala gerekli araştırmaları yaptıktan sonra siz de erken rezarvasyon için, dilediğiniz tesis ile iletişime geçebilirsiniz!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.