Gökçeada Muhafazakar Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
Muhafazakar Tatil Gökçeada

Çanakkale'nin bir ilçesi ve Türkiye'nin en büyük adası olan Gökçeada turizm açısından son yıllarda büyük rağbet görmektedir. Mimarisi, yeşilliği ve deniziyle harika bir tatil seçeneği sunmaktadır. 10 tane köyü mevcuttur. Köy evleri, oteller, pansiyonlar, tarihi taş evler ilk başta dikkat çekmektedir. Pansiyonlar apart şeklinde 1-2 odalı ve mutfaklı şekilde planlanmıştır.

Ufak gösterişten uzak sakin bir tatil yapmak isteyenlerin uğrak yeri olmaktadır. Gökçeada muhafazakar pansiyonlar inancı gereği tesettürlü aileler için mevcuttur. sorunsuz bir tatil istiyorsanız rahatlıkla gidebilirsiniz. Her türlü tatil için imkan sunulan adada deniz, alışveriş, sörf, dalış dersi, tekne turları gibi aktiviteler den yararlanmak mümkün. Köyde organik tarım ile uğraşılmakta buda tatilciler için dikkat çekici olmaktadır. Doğal beslenmek isteyenlerin tercih edeceği mekandır.

Gökçeada da Pansiyon çeşitleri

Pansiyonlar günümüzde çok fazla rağbet görmektedir. Gerek sakinliği gerekse daha uygun fiyat olması sebebiyle tercih edilmektedir. Gökçeada da pansiyon kültürü çok yaygındır. Köyde yaşayan yerli halk evlerini pansiyona çevirmiş, geçimini bu şekilde sağlamaktadır. Pansiyonların çoğu 2 katlı bahçeli evler şeklindedir. Köylüler genelde evlerini yazın tatilcilere vermek amacıyla pansiyona çevirirler, bazı ev sahipleri tamamen pansiyon kültürüne çevirdikleri evlerinde hizmet vermektedir.

Her türlü temizliğine ve bakımına önem verilen evler otantik yapısıyla huzur vermektedir. Pansiyonlarda genelde oda kahvaltı seçenekleri sunulmaktadır. Tamamen doğal kahvaltı seçenekleri ile ilgi çekip göz doldurmaktadır. Gökçeada muhafazakar pansiyonlar mevcut olup tatil için çok uygun bir seçenek, tatil yanı sıra tarihi yapısıyla gezip, dinlenebileceğiniz bir ortam için olanak sunmaktadır.

Gökçeada Ulaşım

Gökçeada'ya ulaşım sadece deniz yoluyla yapılmaktadır. Arabalı vapur ve deniz otobüsünü kullanabilirsiniz. Feribotla yolculuk 1,5 saat kadar sürmektedir. Arabalı vapur ile 50 dakika kadar sürer. Özel araba ile Çanakkale Boğazını geçmeniz gerekmektedir. Otobüs ile ulaşım imkanı için iki seçeneğiniz mevcut, İstanbul-Gökçeada, İstanbul- Çanakkale seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kış dönemi adaya otobüs seferi bulunmuyor. Ada mimarisi ve güzellikleriyle birçok güzelliği bünyesinde bulundurmakta, eğer imkanınız varsa mutlaka özel araba ile gidilmesi uygundur. Gökçeada muhafazakar pansiyonlar için önceden yer ayırtabilirsiniz.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.