Gökçeada Denize Sıfır Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
Huzurlu Tatil İçin Gökçeada

Berrak deniz, el değmemiş yeşillik alanları, ıssız koyları ve rüzgarın etkisiyle gelen kekik kokusu ile Gökçeada'da tatil yapmak dinginliği ve sakinliği sevenler için huzur bulabilecekleri ve dinlenebilecekleri tatil yapılan adalarımızdan birisidir. Gökçeada denize sıfır pansiyonlar olduğu gibi sessiz tatil yapmak istemiyorum biraz hareketli olsun diyenler içinde özellikle Kaleköy'de hem kalabalık ve eğlenceli bir ortamda tatil yaparken hem de denize sıfır pansiyonların geniş hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gökçeada'da Denize Sıfır Pansiyonlar

Eski yıllarda ev pansiyonculuğu ile yaygın olan pansiyonculuk daha sonraları apart pansiyonlar ve otellerde artışlar olmuştur. Bölgede çok eski zamanlarda Rumlar yaşadığı için eski taş evler daha sonra restore ve dekore edilerek pansiyon, hotel olarak hizmet veriyor. Ege denizinin kuzey incisi Gökçeada Çanakkale ilimizin ilçesidir. 270 kilometrelik yüzölçümü, her yerinden denize girilebilen ve hala bakirliğini koruyan ülkemizde ki en büyük ada olan Gökçeada denize sıfır pansiyonlar açısından oldukça zengindir.

Gündüz bu pansiyonların hizmetlerinden yararlanarak denize girip dinlendikten sonra geceleri merkezde eğlence imkanlarından yararlanabilirsiniz. Gökçeada pansiyon odaları müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak şekilde klima, duş, buzdolabı, nevresim takımları, havlu, saç kurutma makinası, temizlik malzemeleri ile donatılmış durumdadır. Dileyen müşteriler ada merkezinde konaklama yaparken deniz için plajlara gidebiliyorlar ancak bu durum yorucu ve sıkıntılı olduğundan denize sıfır pansiyonlar her zaman avantajlı oluyor.

Gökçeada'ya Tatil İçin Nasıl Gidilir?

Ulaşımın en kolay olan tatil yerlerimizden olan Gökçeada'ya doğal olarak sadece deniz yolu ile ulaşım sağlanabiliyor. Gestaş tarafından düzenlenen deniz ulaşımında araçla gelenler Çanakkale'den 2 adet arabalı feribot ve araçsız gelenler için 1 deniz otobüsü ile kısa sürede ulaşım sağlanıyor. Arabalı feribotlar ile yolculuk 1,5 saat sürerken yaya olanlar için 50 dakikada ulaşım sağlanıyor.

Tatil için Gökçeada'yı tercih edenlerin gelmeden önce rezervasyon yaptırmaları daha sonradan sıkıntı çekmemeleri açısından önemlidir. İnternet üzerinden detaylı bir şekilde tatil yapabileceğiniz otel ya da pansiyonların bilgilerini bulabilir ve önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tatile gelenlerin ilk tercihleri Gökçeada denize sıfır pansiyonlar olduğu için adaya ulaştığınızda yer bulmak sıkıntılı olabiliyor.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.