Gökçeada Alkolsüz Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
Gökçeada’da Alkolsüz Tatil

İnsanların tatil anlayışı farklılık gösterir ve tatil için çok tercih edilen Gökçeada ziyaretçilerine huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Gökçeada Çanakkale iline bağlı bir ilçe konumunda. Çanakkale' den oldukça kısa bir sürede ulaşım sağlanıyor. Ege denizi ile bağlanarak saroz körfezi girişinde yer alıyor.

Gökçeada Nasıl Bir Yer?

Dağları, gölleri, tepelerde dolaşan hayvanlar ile doğaseverlere huzurlu bir şekilde vakit geçirme imkânı veriyor. Tertemiz koylarda doyasıya denizin keyfi çıkarılabilir. Alkolden hoşlanmayanlar için Gökçeada alkolsüz konaklama imkânı da bulunuyor. Gökçeada'nın bir diğer cazip olan kısmı yüzyıllar önce burada yerleşim yeri olarak kullanılan Rum Köyleri turistik gezi sevenlerin dikkatini çekiyor. Fotoğraf çekmeyi sevenler burada onlarca güzel kare yakalayabilir. Birçok restoran ve kafeler bulunuyor. Bu yeme içme mekanlarında Gökçeada alkolsüz olarak keyif alınacak yerler bulunuyor. Yalnız köylere ulaşmak için araç gerekiyor. Aracı olmayanlar araç kiralayarak bu yerleri rahatça gezebilir.

Gökçeada da Yapılabilecek Aktiviteler

Gökçeada da yapılacak aktiviteler bulunuyor. Gökçeada alkolsüz pansiyonlarda manzara keyfi çıkarılabilir. Güzel sohbetler yapılabileceği gibi yalnız kalınarak kafa dinleme fırsatı da var. Alışveriş yapmak için en iyi seçenek pazar günleri adanın pazarı kuruluyor ve bu pazar merkezde kurulduğu için ulaşım kolay. Bu pazardan yöresel salça, pekmez, zeytin, tarhana gibi birçok el yapımı ürün almak mümkün. Çeşitli sabunlar ve kolonyalar da almak mümkün. En çok yapılan aktivitelerden biri sörf. Sörf yapmayı bilmeyenler adada bulunan sörf okullarından ders alabilir. Sörf yapmak isteyenler de kulüpler aracılığı ile rahatlıkla sörf yapabilir. Gökçeada da bir diğer rağbet gören aktivite de dalış yapmak. Dalış yapmayı bilenler rahatlıkla dalabileceği gibi bilmeyenlerde adada bulunan dalış eğitmenleri ile rahatlıkla dalış yapabilir. Gökçeada'nın mükemmel manzarası denizden seyretmek isteyenler de adada bulunan her gün itibari ile Kaleköy limanından kalkan tekne ile bu fırsatı yakalar. Gökçeada isteyene sakin isteyene bu aktiviteler ile hareketli bir tatil imkânı sunar. Konaklama için de çok fazla seçeneğe sahip bir yerdir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.