Çeşmelihan Pansiyon - AYVALIK MERKEZ

| Butik Otel Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Merkez
 • Denize
  200 mt
 • Plaja
  500 mt
 • Merkeze
  100 mt
Çeşmelihan Pansiyon

Çeşmelihan Butik Pansiyon, Balıkesir, Ayvalık merkezde, Kuzey Ege Denizi’ne 200 metre mesafede bulunuyor. Ayvalık garajına 10 dakikalık bir uzaklıkta bulunan Çeşmelihan, Edremit Havaalanı’na ise 40 km mesafede.

Çeşmelihan Butik Otel odaları, birbirinden farklı tarzlarda toplamda 7 tane olmakla beraber balkon, banyo, tuvalet, sürekli sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, klima, saç kurutma makinesi ve eşya dolabı içeriyor.

Deniz manzaralı bir terasa ve yeşil bir bahçeye de sahip olan Çeşmelihan, başta Cunda ve diğer Ayvalık adalarını tanıtan turlar olmak üzere tekne turlarının düzenlendiği ve su sporlarının yapılabildiği bir alanda bulunmakta.

Oda kahvaltı hizmeti sunan Çeşmelihan, deniz mahsullerinden ve zeytinyağlı yemeklerden oluşan bölgeye has lezzetlerin tadılabileceği birçok restorana da yakın bir noktada yer alıyor.

Çeşmelihan Butik Pansiyon, Ayvalık pansiyonları arasında değişik tarzlardaki odalarıyla farklılık yaratan bir tesis.

Çevre aktivitesi olarak Ayvalık otel ve Ayvalık pansiyon seçeneklerinin yer aldığı bölgede adaları tanıtan tekne turlarına katılabilir, tüplü dalış yapabilirsiniz. Cunda Adası’nda yer alan Rum ve Osmanlı dönemlerinden kalma tarihi yapıları, Arnavut kaldırımlı yolları gezebilir, Girit Mutfağı’na özgü lezzetleri tadabilirsiniz. Sarımsaklı plajlarında serinleyip, güneşlenebilir, Şeytan Sofrası’nda gün batımını seyredebilirsiniz.

TESİSİN GENEL BİLGİLERİ
 • Yatak Sayısı : 16
 • Oda Sayısı : 7
 • Adres : İsmet Paşa Mah. Mareşal Çakmak Cad. No:87, Ayvalık, Balıkesir
Bu tesisin sahibi benim!
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.