Bozcaada Özel Plajı Bulunan Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBozcaada'da seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Bozcaada'ya en yakın tesisler gösteriliyor.

Bozcaada'da Eşsiz Bir Tatil İmkanı

Çanakkale iline bağlı olan Bozcaada, Türkiye'nin en doğal yörelerinden birisidir. Eşsiz manzaraları ve doğal yapısı ile insanlara unutulmaz bir tatil yaşatan Bozcaada, yaz aylarında insanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Özellikle yaz tatilini daha sakin ve doğal geçirmek isteyen kişiler için bu bölge eşsiz bir fırsat sunacaktır. Ege'nin en temiz ve doğal plajlarına sahip olan Bozcaada, konaklama konusunda vatandaşlara geniş seçenekler sunuyor. Bölgede hizmet veren otel, apart ve pansiyonlar; farklı seçeneklerle hizmet veriyor. Bozcaada içerisinde yer alan plajların tümü halka açık alanlardır. Ancak müşterilerine rahat bir yüzme fırsatı tanımak isteyen bazı pansiyonlar, kendine özel plaj alanları da kurmuştur. Bozcaada özel plajlı pansiyonlar ile daha rahat ve sakin bir ortamda denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bozcaada Pansiyon Fiyatları

Ege'nin en şirin tatil beldelerinden biri olan Bozcaada, konaklama konusunda her bütçeye hitap eden bir bölgedir. Bozcaada içerisinde geniş bir pansiyon ağından söz edebiliriz. Bu pansiyonların günlük fiyatı 40 TL'den başlar ve pansiyonların kapasitesine göre yükselir. Bozcaada özel plajlı pansiyonlar ise fiyat olarak belirli bir seviye daha yüksek olabilir. Ancak sizlere sunulan ücretler yine oldukça düşük olacaktır. Özel plajlı pansiyonlarda denizin ve güneşin tadını daha rahat çıkarabilirsiniz. Bu pansiyonlar bulunduğu konum olarak denize de oldukça yakın bir konumdadır. Ayrıca Bozcaada çarşısının içerisine yürüme mesafesinde olan bu pansiyonlar, rahatça gezmenizi sağlıyor.

Bozcaada Otelleri

Ege'nin ikinci büyük adası olan Bozcaada, Türkiye'nin en şirin tatil beldelerinden birisidir. Dar ve renkli sokaklarında doyasıya gezinti yapabileceğiniz Bozcaada'da, doğal evlerin görüntüsüne hayran kalabilirsiniz. Bölgedeki otel ve pansiyonlar da bu doğal dokuya uygun mimari yapıdadır. Oldukça renkli manzaralar eşliğinde tatil geçireceğiniz bölgede dikkatini çekecek en önemli nokta, doğal dokudur. Bozcaada'da beş yıldızlı dev otellerin yer almadığını görüyoruz. Bu durum bölge halkının özellikle tercih ettiği bir durumdur. Doğal dokuyu bozmak istemeyen bölge halkı, genel olarak doğal mimari yapılardaki pansiyonları hizmete sokuyor. Bozcaada özel plajlı pansiyonlar ile birlikte orta kaliteli otelleri kullanarak eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.