Bozcaada Muhafazakar Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBozcaada'da seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Bozcaada'ya en yakın tesisler gösteriliyor.

Bozcaada Muhafazakar Pansiyonlar

Bozcaada hem ekonomik hem de keyifli bir tatil yapmak için oldukça ideal bir seçimdir. Adaya ulaşım da son derece kolaydır. Deniz otobüsü ve feribotlar ile her gün karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Bir dönem Çanakkale Boğazı'ndan çıkan ticari gemileri yağmalayan korsanlar tarafından üs olarak da kullanılan bu ada 2000'li yılların başına doğru turistler açısından bir cazibe merkezi haline gelmeye başlamış ve bu sayede adada çok sayıda otel, lokanta ve kafeler açılmaya başlanmıştır.

Bununla birlikte ada her yıl düzenlenen ve artık geleneksel hale gelmiş olan bağ bozumu şenlikleri ile de oldukça ilgi çeker. Turist kitlesini çok büyük bir kısmı yerli tatilcilerden oluşur. Aynı zamanda günübirlik turistler de adada oldukça fazladır. Çanakkale iline bağlı olan bu ada, yeni açılan otelleri ile de iyice turistik bir yer haline gelmiştir. Bozcaada muhafazakar pansiyonlar da müşterilerine hizmet vermek için hazırdır.

Muhafazakar Pansiyonları Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakar pansiyonlar kendine has bazı politikaları bulunan ve müşteri kitlesini belirlerken bazı ölçütleri göz önünde bulunduran konaklama tesisleridir. Bozcaada muhafazakar pansiyonlar genelde otel yönetiminin almış olduğu karar neticesinde alkol satışı gerçekleştirmez ve tesisteki ortak alanlarda alkol tüketimine müsaade edilmez.

Aynı zamanda tesis bünyesinde yer alan ıslak alanlar da kadın erkek şeklinde ayrılmıştır veya kadın ve erkeklerin kullanımı için belirli saatler mevcuttur. Aynı zamanda bu tip muhafazakar pansiyonlar çoğunlukla giriş işlemler esnasında evlilik cüzdanı talep ederler. Yani ağırlıklı olarak ailelere hitap ettiklerini söylemek mümkündür. Buna ek olarak tek erkek kabul etmeyen muhafazakar pansiyonlar da vardır.

Muhafazakar Pansiyonlardan Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Muhafazakar pansiyonlardan rezervasyon yapabilmek için çok sayıda imkan mevcuttur. Turizm acentelerinden, internetteki otel rezervasyon sitelerinden veya arama motorlarında Bozcaada muhafazakar pansiyonlar şeklinde aratıldıktan sonra çıkan sonuçlar üzerine otel ile doğrudan irtibata geçilerek rezervasyon yaptırmak mümkündür. Bu rezervasyon yapıldıktan sonra mutlaka otele telefon açılarak teyit edilmesi gerekir aksi takdirde tüm tatil planları boşa çıkabilir. Zira hem acenteler hem de rezervasyon siteleri yalnızca birer aracıdır. Rezervasyonu sağlayacak ve onaylayacak olan otelin kendisidir. 

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.