Bozcaada Denize Sıfır Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları

Diğer Tesisler


Bozcaada Kalınacak Yerler

Bozcaada da kalınacak olan yerler arasında incelendiği zaman da ilk göze çarpan tesis seçimi olarak tercih etmiş olan kişilere huzurlu ve doğa ile baş başa bir tatil sunmakta olan bu tesis Bozcaada seçenekleri arasında bu şekil de yer alıyor. Tesisin için de açık havuz, çocuk havuzu, bahçe ve restoranı ile birçok seçenek de sunuluyor. Tesis Bozcaada Marina kısmı için 2 km, Bozcaada Kalesi bölgesi için ise 3 km mesafe de bulunuyor. Ayrıca tesis konumu ile Bozcaada denize sıfır pansiyonlar arasında bu şekil de ilk yeri almış oluyor.

Bozcaada Tesis Farkları

Bozcaada denize sıfır pansiyonlar için de bir diğer farklı tesis olarak ise göze çarpan diğer seçenekte Bozcaada’da sakin ve samimi bir ortam için de konaklamak isteyen kişiler için bu şekil de tasarlanmış bir seçeneği sunuyor. Yöreye özgü lezzet içeren bir kahvaltı yapılabiliyor. Daha sonra da Bozcaada sokakları keşfi yapılabiliyor. Ayrıca bu ada olacak olan en büyük avantaj da her daim birçok farklı yerler de yüzecek bir koy olması seçeneğini barındırıyor olması oluyor. Bozcaada da temiz odalar yanı sıra ada merkezinde ki cafe, restoran ve ada da bulunmakta olan önemli noktalara yakın konumu ile birlikte merkezi hizmeti bu şekil de sunmuş oluyor.

Bozcaada Farklı Konseptler

Bozcaada denize sıfır pansiyonlar da son aktarılacak tesis çeşidi ise şehrin gürültü ve stresi gibi bunaltı çeşitlerinden uzak olarak çok güzel bir bahçe içerisinde hizmet vermekte olan tesis bulunuyor. Bozcaada Marina kısmına 450 m mesafe de yer alıyor. Tesis için de yöreye özgü lezzet içeren bir kahvaltı yapılabiliyor. Daha sonra da Bozcaada sokakları keşfi yapılabiliyor. Ayrıca bu ada da en büyük avantaj her daim birçok farklı yer de yüzecek bir koy olması da oluyor. Ayazma Plajı, Habbele Plajı ve Akvaryum Koyu da bu seçenek çeşitleri arasından bir kaçını oluşturmuş oluyor. Unutulmaması gereken bir diğer husus da bu koy çeşitleri arasından bazı kısımlarına minibüs seferleri de bulunuyor.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.