Bozcaada Butik Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBozcaada'da seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Bozcaada'ya en yakın tesisler gösteriliyor.

Bozcaada Butik Pansiyonlar

Bozcaada, Ege Denizindeki en sakin ve en nezih tatil yörelerinden bir tanesidir. Genel olarak yerli turistlere hitap eder. Bozcaada'da geleneksel olarak her yıl düzenlenen bağ bozumu festivali de oldukça ilgi çeker. Aynı zamanda bölgedeki şarap fabrikaları ve hemen hemen her evde yer alan şarap üretimi ile de şarap severlerin gözdesi olan bir tatil yeridir. Aynı zamanda Bozcaada'nın turist potansiyeli de günden güne artmaktadır.

Bu artan potansiyele bağlı olarak çok sayıda otel açılmış ve bu otellerin her biri farklı konseptlerde düzenlenmiştir. Bozcaada butik pansiyonlar da bölgede en çok sayıda bulunan otel konseptidir. Zira Bozcaada çok geniş bir alana sahip değildir ve tatil köyü hizmeti sunan çok geniş yüzölçümüne sahip olan otelleri Bozcaada sınırları içerisine inşa etmek oldukça zor olacaktır.

Butik Pansiyon Ne Anlama Gelir?

Butik oteller, az sayıda otel odasına sahip, seçkin müşteri kitlelerine hitap eden ve temel amacı müşterilerini rahat ettirmek olan otel anlamına gelen bir tabirdir. Bu oteller internette fazla tanınmazlar. Zira belirli bir müşteri kitleleri bulunur ve bu kitle genelde seçkin kimselerden oluşur. Aynı zamanda çoğu butik otelde konaklama fiyatına genelde kahvaltı dahildir.

Zira butik oteller daha ziyade şahıs işletmeleri olduğundan ince hesaplar peşinde koşmayarak müşterilerini kırmazlar. Aksi takdirde çok ciddi bir müşteri potansiyelini yitirme riski ortaya çıkar. Bozcaada butik pansiyonlar da son derece nezih ve sakin işletmelerdir. Hatta çocuk misafirlerin kabul edilmediği ve çocuklu ailelerin rezervasyonlarının onaylanmadığı butik pansiyonlar da mevcuttur. Bozcaada'daki butik oteller ağırlıklı olarak adanın merkezi bölgelerinde yer alırlar. Yani butik otellere ulaşımın da nispeten kolay olduğu söylenebilir.

Otellere Nasıl Rezervasyon Yapılabilir?

Butik oteller internet üzerindeki rezervasyon sitelerinde veya bazı acentelerde yer alabilirler. Ancak bu gibi yerlerde bulunmayan, yalnızca doğrudan irtibat ile rezervasyon kabul eden Bozcaada butik pansiyonlar da mevcuttur. Bu pansiyonlar çoğu zaman reklama ihtiyaç duymayan ve halihazırda belirli bir müşteri kitlesi olan otellerdir. Bunu sağlayabilmek ve mevcut potansiyeli kaybetmemek için de hizmet kaliteleri genellikle en üst seviyededir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.