Bozcaada Bağ Evleri

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBelirtilen filtrelemeye uygun tesis bulunamadı.
Filtreleme tercihlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyiniz.
Bağ Evlerinde Tatil

Bozcaada'da gerek otantik yapısı gerekse tatil, deniz, doğa hepsini bir arada bulabileceğiniz eşsiz bir ortam bulunmaktadır. Kendine özgü kültürü ile tatilin yeni adresi olarak gösterilmektedir. Sakin huzurlu bir ortamda hem tatil yapmak hem de doğa ile iç içe olmak için Bozcaada bağ evleri konaklama için harika mekanlardır. Aradığınız huzurlu ortamı bağ evlerinde yakalamanız mümkün.

Bağ evleri doğa ile içi içe huzurlu, şirin meyve ağaçları arasında, deniz manzaralı odaları ile ilk bakışta dikkat çekmektedir. Denize sıfır konaklama imkanı olduğu gibi yürüme mesafesinde de bağ evleri bulunmaktadır. Bağ evlerinde oda kahvaltı ile konaklayabilirsiniz. Havuzlu evlerde bulunmaktadır. Otantik yapıları ve kocaman bahçelerin içinde tatilcileri kendine hayran bırakacak kadar ilgi çekicidir.

Bozcaada Neler Yapılır

Üzüm ve şarap adası olarak da bilinen Bozcaada'da üzümün bütün çeşitlerini bulmak mümkündür. Bağları ile ünlü olan Bozcaada' şarap dersleri de verilmektedir. Ayrıca seramik ve cam dersleri de almanız mümkün. Bozcaada bağ evleri yöresel kurulmuş pazarlara yakındır. Pazarları gezebilir taze sebze ve meyve alabilirsiniz. Pastaneleri ile ünlü olan adada lezzetli kurabiyeler tam damak tadınıza göre.

Sanat galerileri ve turistik yerleri ile her gününüz dolu dolu geçecektir. Ayazma plajı temiz turkuaz denizi ile oldukça etkileyicidir. Yazın ne kadar kalabalık olursa olsun mutlaka tenha koylar bulabilirsiniz. Hava şartları sayesinde ekim ortasına kadar denize girilmesi mümkündür. Eylül ve Ekim ayları deniz suyu çok daha fazla sıcak olabilmektedir. İrili ufaklı birçok koyu ile denize girmek için uygundur.

Bozcaada'da Aktiviteler

Bozcaada'da güzel bir tatil geçirmek için yapabileceğiniz birçok aktivite mevcuttur. Sıkılmaya bile vakit bulamayacağınız güzelliklerle doludur. Tekne turları yapabilir, dalış derslerine katılabilirsiniz. Su altı zenginliği bakımından çok ünlü olan adada deniz suyu oldukça temizdir, mutlaka dalış yapmalısınız. Ayrıca sörf yapma imkanı da bulunmaktadır. Şarap, seramik ve cam dersleri alabilir, bağlarını gezebilirsiniz. Yürüyüş yapmanız için yolları çok müsaittir. Bisiklet turları yapabilir, at binebilirsiniz. Bütün güzellikleri ile Bozcaada bağ evleri tatilciler için keyifli bir ortam sunmaktadır.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.