Bozcaada Alkolsüz Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBozcaada'da seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Bozcaada'ya en yakın tesisler gösteriliyor.

Bozcaada Alkolsüz Tatil

Tatil ve eğlence anlayışı herkesin farklıdır. Kimileri tatil denilince mutlaka alkollü mekanları tercih ederken kimileri de alkol kesinlik ile olmasın ister. Tatil ve eğlence anlayışında kesinlikle alkol olsun istemeyenler için alkolsüz konaklama yerleri bulunmaktadır. Tatil ve turistik gezi olarak çok tercih edilen beldelerden biri olan Bozcaada da konaklama için çok fazla mekan bulunmaktadır ve bu konaklama mekanlarının için de Bozcaada alkolsüz pansiyonlar vardır.

Bozcaada Neler Var?

Ege Denizinin güneyinde kalan Bozcaada Çanakkale iline bağlıdır. Türkiye sınırlarında bulunan üçüncü büyük ada konumunda. Bozcaada şarapları ile ünlü bir ada. Mükemmel bir denize sahip. Deniz floransı görmek isteyenlerin biraz dipten gözlükle yüzmeleri söylenir. Bozcaada kalesine çıkarak mükemmel bir manzara seyretmek mümkündür. Kitapçı ve sahaflardan alışveriş yapmak mümkündür. Yalnız Bozcaada' ya kendi araçları ile gidenlerin dikkat etmesi gerekli bir ayrıntı var. Çok mecbur kalınmadıkça adada araç kullanır iken kornaya basmamak gerekiyor. Ada sakinleri korna çalınmasına hiç hoş karşılamıyor.

Bozcaada Konaklama

Bozcaada da konaklama için alternatif var. Her bütçeye uygun yerler bulunuyor. Toplamda adanın turist ağırlama kapasitesi iki bin beş yüz kişi. Bu konaklama yerlerinin için de alkollü yerlerde var. Alkolsüz yerlerden hoşlanmayanlar Bozcaada alkolsüz pansiyonları tercih etme imkanına sahipler. Yalnız Bozcaada temmuz ve ağustos ayları oldukça yoğun ve kalabalık olan bir ada. Bu tarihlerde adayı konaklamalı olarak ziyaret etmek isteyenlerin önceden mutlaka yer ayırtmaları gerekiyor yoksa yer bulamayıp açıkta kalma ihtimalleri çok yüksek.

Konaklama yerlerinin birçoğu oda kahvaltı olarak hizmet veriyor ve kahvaltıyı da doğal bir kahvaltı olarak servis ediyorlar. Kahvaltılarda mutlaka doğal zeytin, pekmez, el yapımı salça, çeşitli meyve sebze, süt ürünleri taze ve doğal olarak ve çeşitli hamur işleri mutlaka oluyor.

Bozcaada'ya Nasıl Gidilir? 

Çanakkale Gelibolu'dan arabalı motor ile 15 dk. da gidiliyor. Lapseki' den arabalı vapur ile 30 dk. Otobüs ile başka şehirden gelinen yere göre uzaklık süresi değişir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.