Bodrum Butik Pansiyon

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
Bodrum Butik Pansiyonlar

Gerekse yerli gerekse yabancı birçok turistin gözde tatil bölgelerinden bir tanesi de Bodrum'dur. Aynı zamanda Bodrum kendine has bir ambiyansa sahiptir. Beyaza boyalı evleri ile akıllarda yer edecek bir silüet oluşturan bu ilçe, hava limanına sahip oluşuyla da pek çok tatil yöresinden ayrılarak daha avantajlı bir konuma gelir.

Bodrum'da oteller çok sayıda konsepte ayrılır. Oda kahvaltı pansiyonlar, yarım pansiyon, tam pansiyon, apart pansiyon ve butik pansiyon olarak çok sayıda konsept yer alır. Oteller de müşteri memnuniyetini sağlayarak bu gözde tatil yöresinin itibarını sarsmamak için kalitelerini yüksek tutmaya gayret gösterirler. Bodrum butik pansiyonlar hem lokasyon hem de konsept gereği gelenleri müşteri veya turist olarak değil, misafir olarak görür.

Butik Otel Nedir?

Butik otel, az sayıda odası olan ve başlıca amacı müşterilerine kendilerini evlerinde hissettirmek olan otel tipidir. Türk Dil Kurumu tarafından da aynen bu şekilde tanımlanır. Bodrum butik pansiyonlar zincir otellere ve resort tipi tatil köylerine kıyasla misafirleriyle daha yakından ilgilenirler. Zira butik otellerin zincir oteller gibi arkasına sığınacakları bir prestijleri yoktur.

Sosyal medyadaki veya çeşitli seyahat sitelerindeki olumlu yorumları ve olumlu izlenimleri sağlayarak varlıklarını sürdürebilmek için tek şansları müşteriye koşulsuz şartsız itibar göstermektir. Aynı zamanda butik oteller genellikle daha seçkin bir müşteri kitlesine hitap eder, daha ziyade müdavim olarak tanımladıkları belli başlı müşteri grupları bulunur ve gruplar pek fazla değişiklik göstermez. Buna ek olarak çoğu butik otelde gece geç saatlere kadar müzikli eğlenceler yer almadığından Bodrum'da sakinlik arayan kişiler için de oldukça ideal bir seçimdir.

Bodrum Butik Otelleri İçin Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Bodrum'da tatilini geçirmek isteyen kimseler rezervasyonlarını acenteler, internette yer alan otel rezervasyon siteleri veya tur paketine dahil şekilde yaptırabilirler. Ancak herhangi bir kanaldan rezervasyon yapmadan önce muhakkak otel aranarak fiyat teklifi alınmalıdır. Zira Bodrum butik pansiyonlar kimi zaman internet sitelerinden veya acentelerden çok daha uygun fiyatlar teklif edebilmektedir. Buradaki amaç, acente ve rezervasyon sitelerine komisyon ödemek yerine komisyonsuz bir şekilde kendi imkanlarıyla müşterilerini ağırlamaktır.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.