Bodrum Apart Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi
Konaklama Tipi
Tesis Olanakları


Bodrum'da Pansiyon Seçimi

Bodrum, tatili geçirmek için son derece ideal bir bölgedir. Gerekse kendine has rengi, gerekse canlılığı ve nezih ortamı ile adeta bir tatil cennetidir. Ekonomisinin turizme dayalı olduğu ilçeler arasında olan Bodrum'da bu sebepten dolayı çok sayıda otel bulunur. Otel sayısı çok olunca da bu otellerin konseptleri ve pansiyon tipleri de farklı farklıdır. Bodrum'daki konaklama tesislerinin fiyatları da bulunduğu bölgeye ve pansiyon tipine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle yabancı turistler tarafından otelden çok Bodrum apart pansiyonlar tercih edilir. Ev konforunda tatil yapma fırsatını tatilcilere sunduğu ve yemek imkanlarından çamaşır yıkama imkanlarına kadar her türlü imkan ye aldığından dolayı apart oteller birçok insana diğer pansiyon tiplerinden daha cazip gelir.

Apart Pansiyon Nedir?

Günlük kiralık daire olarak apart pansiyonların işlevini özetlemek mümkündür. Sıradan kiralık bir eve ek olarak bazı hizmetler ve imkanlar yer alır. Örneğin temiz havlu ve temiz çarşaf, banyo ve kozmetik malzemeleri, resepsiyon hizmeti, kat hizmeti gibi ek hizmetler bunlardan bazılarıdır. Bodrum apart pansiyonlar bazen tesis bünyesinde lokanta veya kahvaltı salonu gibi imkanlar da barındırabilir. Ancak apart pansiyon tipinin temelinde yemek ve kahvaltı gibi ihtiyaçları odada bulunan mutfaktan karşılamaktır. Apart pansiyonlarda tıpkı normal bir ev gibi geniş buzdolapları da bulunduğu için kahvaltılık malzemeleri ve yemek yapmak için gerekenleri uzun süre muhafaza etmek zor olmayacaktır.

Apart Pansiyonun Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Apart pansiyonlarda otel ve özel konaklama tesislerindeki lüks ortam genelde yoktur. Aynı zamanda Bodrum apart pansiyonlar arasında çoğunun lokantası ve kahvaltı hizmeti bulunmaz. Bu sebepten dolayı da yemek yapmak ve kahvaltı hazırlamak gibi işler tatilciler tarafından yapılmak durumundadır. Ancak apart pansiyonlar adeta bir ev konforundadır. Tatilci evde ne yapıyor ve ne şekilde yaşantısını sürdürüyor ise aynı hayata apart pansiyonda da devam edebilir. Aynı zamanda apart pansiyonların bir adet mutfağı da bulunduğu için yemek saatleri dışında yiyecek veya içecek bir şeyler hazırlamak mümkün olacaktır. Aynı zamanda apart pansiyonlardaki bir odanın konuk kapasitesi genel olarak sıradan otel odalarından çok daha fazladır. Bu sebeple de kalabalık aileler için oldukça idealdir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.