Bitez Denize Sıfır Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBelirtilen filtrelemeye uygun tesis bulunamadı.
Filtreleme tercihlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyiniz.
BİTEZ DENİZE SIFIR PANSİYONLAR

Kent merkezinden mandalina kokusunun eksik olmadığı Bitez ’de sekiz bin civarı olan nüfusun yaz aylarında otuz bine kadar ulaşmasıyla, bir sorun haline gelen konaklamanın, çözümü olarak her yıl yeni tesisler turizme kazandırılmaktadır.

Bitez ‘de bulunan birçok işletme, Bitez ’in konumu gereği plajlarda yer almaktadır. Plajlarda kendisine ait alanı bulunan Bitez denize sıfır pansiyonlar, ebeveynler açısından daha fazla güven teşkil etmekte… Uzun süre yürümeniz gereken sığ bir denize sahip olan Bitez, çocukların kumda oynayabilmesi, kumsalda vakit geçirebilmesi adına aileler için tercih sebebi oluyor.

Güne deniz manzaralı bir kahvaltı masasında başlamak ve günü ışıl ışıl bir sahil şeridinde bitirmek isterseniz Bitez denize sıfır pansiyonlar sizin için tam ideal!

Bitez denize sıfır pansiyonlar, yüzme ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, sörf, deniz bisikleti gibi alternatifler de sunmaktadır.

Gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel olan Bitez‘de denize sıfır pansiyonların konaklama fiyatları da oldukça uygun… Tek yapmanız gereken elinizi çabuk tutup size en uygun tesisi seçmek!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.