Bitez Bungalow

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBelirtilen filtrelemeye uygun tesis bulunamadı.
Filtreleme tercihlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyiniz.
BİTEZ BUNGALOW

Bodrum’un yüksek ses müzikli mekânlarından, bar ortamlarını aratmayan tesislerinden uzaklaşmak isterseniz, Bitez bungalowlarına bir göz gezdirin deriz…

Eski zamanların temiz sahil kasabalarını andıran ortamları ile Bitez bungalowları, sessizliğin ve huzurun ön planda olduğu, yeşilliğin içinde kaybolduğunuzu hissettiğiniz tesislerin başında gelmektedir.

Diğer konaklama türlerinden farklı olarak, doğayı önünüze seren Bitez bungalowları, samimi ve abartıdan uzak ortamı ile tatilcilerine konforlu bir kamp havası sunmaktadır. Konaklamanın ve konseptin çok farklı olduğu Bitez bungalowları, tüm ezberleri bozuyor ve bambaşka bir tatil anlayışı ile sizlere sesleniyor!

Eğer sizde sabah gözünüzü masmavi bir denizin ortasında açmak istiyorsanız, sizleri de Bitez bungalowlarına bekleriz…

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.