Bitez Apart Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis OlanaklarıBi̇tez'de seçimlerinize uygun tesis bulunamadı. Seçimleriniz dikkate alınarak, Bi̇tez'e en yakın tesisler gösteriliyor.

BİTEZ APART PANSİYON

Bitez apart pansiyonlar, Bitez bölgesinde hizmet veren diğer tesislerden farklı olarak sizlere ev konforunda tatil fırsatı sunmaktadır. Bitez apart pansiyonlarda yapacağınız tatil ile kendi yemeğinizi yapabilir, ailenizin tüm bireyleriyle tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama ücreti açısından, kalabalık aileler için apart pansiyon fiyatları daha uygun ve tatmin edicidir.

Bodrum’un kalabalık sokaklarından ve işletmelerinden bıkan tatilciler konaklama hakkını Bitez apart pansiyonlarından yana kullanıyor! Bitez’in bu kadar tercih edilmesinin sebebi elbette ki, Bodrum’a çok yakın ve sakin bir ortamı olması…

Bitez merkezden biraz uzaklaşmak isteyenler ise, koyun sağ tarafında yer alan küçük Aktur yerleşmesinde bulunan Bitez apart pansiyonları tercih edebilirler. Bu seferki manzara resminizi oluşturan detaylar ise; bir tepe, tepeden bakılan denizin manzarası ve karşınızdaki Çelebi Adası…

Bitez apart pansiyonlar; bütçenizi sarsmadan, ulaşımı zorlaştırmadan, konforun ön planda olduğu bir tatil için sizleri davet ediyor!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.