Avşa Adası Özel Plajı Bulunan Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
Avşa Adasında Çok Özel Bir Tatil

Ülkemizin en eski tatil beldelerinden biri olan Avşa adası tertemiz berrak denizi ve gece eğlenceleri, popüler otel ve pansiyonları ile tatilciler tarafından hala en çok tercih edilen tatil yerlerindendir. Özellikle İstanbul'dan gelecek olan tatilciler için ulaşımın çok kolay olması ve hafta sonları dahi kısa tatil için tercihlerinin başında gelir. Bir diğer tercih edilme nedeni, ise Avşa adası özel plajlı pansiyonlar ile gelen turistler için oldukça cazip bir durum oluyor. Genelde Ülkemizin birçok tatil yerlerinde pansiyonlarda plaj hizmeti olmadığı için pansiyon ile deniz arası kısada olsa yol girmek gerekiyor. Otellerde ise denize sıfır olanların dışında genellikle misafirler genelde havuzundan yararlanırlar. Ancak Avşa'da durum farklıdır.

Avşa Adası Pansiyonları

Avşa adası aşağı, yukarı 14 yerleşim bölgesinden oluşan bir adadır. Avşa adasının en popüler yönü bol plajlarıdır. Kalabalık ortamları sevenler için merkeze yakın yerde Avşa adası özel plajlı pansiyonlar olduğu gibi sessiz sakin tatil yapmak isteyenler ise merkezden daha uzak olan ve hiçbir şekilde ulaşım problemi olmayan özel plajı olan pansiyonlar tercih edebilirler. Bazı pansiyonlar denize sıfır olarak inşa edildiğinden önlerinde ki kumsalın temizliğini yapar ve Belediye'ye kirasını ödeyerek bu alanı müşterilerinin kullanımına sunarlar.

Avşa Adasında Tatil Bedeli

Hafta sonu için 2 günlük bir tatil ya da uzun bir tatil düşünenler için bütçeye uygunluk açısından en ideal olan tatil beldelerimizden birisidir. Özellikle burada tatil yapmak isteyenlerin otel tercih etmek yerine Avşa adası özel plajlı pansiyonlar tercih etmeleri durumunda sadece oda ücreti ödeyerek yemek tercihlerini dışarıda daha uygun yapmak isteyebilecekleri gibi oda, kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon tercih ettikleri zamanlarda dahi uygun fiyatlar ile karşılaşabilirler.

Çoğu pansiyonun çevresinde uygun fiyatlı yemek yenebilecek mekanları olduğu gibi fast food tercih edenlerde hitap eden mekanlar bakımından oldukça zengindir. Özellikle İstanbul'dan gelen tatilcilerin sadece bir feribot ile ulaşabildikleri Avşa adası hem tatil hem yol masrafları bakımından oldukça ideal bir tatil yeri tercihidir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.