Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis Tipi

Konaklama Tipi
Tesis Olanakları
Diğer Tesisler


Avşa Adasında Tatil

Balıkesir ilinin Marmara ada ilçesine bağlı tatil beldemiz Avşa adası neredeyse Balıkesir'in ilk tatil yerlerinden biridir. İstanbul'a yakınlığı ve bir feribot ile rahat ulaşılabildiği için en çok İstanbullu turistleri ağırlayan Avşa adası denize sıfır pansiyonlar ile tatilcilerin gözdesi durumundadır. Ayrıca diğer illerden gelen turistler için Erdek ilçesini görmeden Avşa' ya geçemezler.

Erdek'te bir gece konaklama şansınız olabildiği gibi, konaklamadan nerdeyse günde üç, dört kez kalkan feribotlar ile Avşa' ya geçmek oldukça rahat ve zevkli bir gemi yolculuğu oluyor. Ayrıca feribot araçlı olduğu için araçlarıyla gelen tatilcilerde adaya feribotla gidebiliyorlar. Avşa adasında motel ve otellerin yanı sıra daha çok denize sıfır pansiyonlar ile doludur. Pansiyonlar çok katlı otellere nazaran daha sıcak bir ortam olduğu için ve odalar ev ortamlarını andırdığından özellikle çocuklu aileler tarafından daha çok tercih edilir durumdadır.

Avşa Adasında Pansiyon Hizmetleri

Yaz aylarında oldukça yoğun olan Avşa adası pansiyon olarak hazırlanmış tesislerin dışında, birçok aile Belediye'nin ricasıyla gelen misafirlerin dışarıda kalmamaları için evlerini pansiyon olarak kullanıma açarlar. Dört tarafı deniz olan tatil yeri olduğu için Avşa adası denize sıfır pansiyonlar oldukça fazla olduğu gibi pansiyonların odaları klimalı, televizyon, uydu yayını, buzdolabı, sürekli sıcak su ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Hatta bazı pansiyonlarda geceleri dışarı çıkmak istemeyen müşteriler için eğlence konseptleri de vardır. Avşa adası çok eski bir tatil beldesi olduğu için turizm açısından oldukça deneyimlidir. İnsanları gelen misafirleri oldukça güler yüzle karşıladığı gibi her konuda yardım etmeyi görev edinmişlerdir.

Avşa Adasında Tatil İçin Fiyat Durumları

Avşa adası denize sıfır pansiyonlar tahmin edilenin tam tersi oldukça uygundur. Pansiyon fiyatları oda durumlarına göre fiyatlar değiştiği gibi oda kahvaltı fiyatı, yarım pansiyon veya tam pansiyon hizmetlerine göre fiyatları değişiklik gösteriyor. Ancak 2017 yılı fiyatları 2018 yılı içinde değişmeyeceği düşünülüyor. Avşa adasında tatil yapmayı düşünenler mutlaka önceden rezervasyon yaptırmaları gerekir. İnternet üzerinden pek çok pansiyon seçenekleri bulabilir hatta daha önceleri bu pansiyonlarda tatil yapma imkanı bulmuş kişilerin yorumlarına bakarak değerlendirme yapma şansı bulunabilir.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.